Årsmøte VNF tirsdag 29.04.2025. Florø
Tirsdag 29.04. avholder Vest-Norges Fiskesalslag sitt representantskapsmøte i Florø.
Har du fortsatt ikke fått signeringsappen CatchSign opp å gå til årets sesong?
Fortvil ikke! Vi har åpent kontor lørdag og kan treffes på tlf. 57 85 59 50.
Vi regner med at ikke alle rakk å få på plass signeringappen, eller sjekket ut om de har kontroll på brukernavn og passord til CatchSign før helga. Vi har derfor åpent kontoret lørdag kl. 10.00-13.00 for å hjelpe de som ennå ikke er klar.
Er du ny bruker kan du på forhånd laste ned Appen CatchSign.
(vi generere brukernavn og passord i lag på telefon.)
Skal du bruke ventemerd under fisket, må du i tillegg laste ned Auth0 Guardian.
Send oss da en epost til [email protected] med info om:
-Navn
-Mobil
-e-post-Reg merke båt.
Telefon VNF lørdag 18.07. kl. 10.00-13.00 57 85 59 50
Råfisklaget, SUROFI og Vest-Norges har valgt å utsette endringer i auksjonsregelverket til 01.04.2025.
VNF er på jakt etter fisk og fiskeri bilder til bruk på hjemmeside, årsrapport etc.
Har du et godt bilde så send oss det gjerne og bli med i trekningen av flotte premier.
Vest-Norges Fiskesalslag ønsker alle medlemmer, mottak og andre samarbeidspartnere God Jul og Godt Nyttår.
Regjeringen og Stortinget har gjennom kvotemeldingen bestemt at det skal gjennomføres årlige forvaltningsmøter mellom departementet og fiskesalgslagene. 14.11.2024 ble det første forvaltningsmøtet avholdt.
Fiskeridirektoratet minner om at det skal opplyses særskilt på sluttseddelen om fangst blir mottatt på annen måte enn fra fartøy.
Fra og med 1. november 2024 kan man søke om tildeling av rekrutteringskvotebonus i åpen gruppe.